آموزش خط نستعلیق توسط استاد علی شیرازی | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


آموزش خط نستعلیق توسط استاد علی شیرازی

کد محصول: 86
2 CD
قیمت برای شما : 7,000 تومان

آموزش خوشنویسی خط نستعلیق

 
مدرس خوش نويسي : استاد کرمعلی شیرازی

 
آموزش تراش قلم خوش نويسي


بررسي وسایل و ابزار خطاطی و خوشنويسي نستعليق

 
تاریخچه خط و خوش نويسي

 

شرح نکات تخصصی توسط استاد غلامحسین امیر خانی

 

رئيس و استاد كل انجمن خوشنويسان ايران و عضو هیئت رئیسه خانه هنرمندان

 

خط زیبای نستعلیق را در خانه خود از بهترین اساتید معاصر خوشنویسی ایران فرا بگیرید

 

 

 استاد علي شيرازي، مدرس مجموعه آموزشي گام به گام خط نستعليق 

 

آموزش خوشنویسی بهترین و ارزشمندترین هدیه به روح و جسم خودتان است

با آموزش خوشنویسی شما با آرامشی میرسید که باورش برایتان سخت و ناممکن است

آموزش خوشنویسی راهیست برای کسب آرامش و درآمد برای شما


استاد علي شيرازي متولد 1339 در شیراز .

آموزش خوشنویسی از سال 1354 نزد نصر الله معین اصفهانی شاگردی در محضر استاد غلامحسین امیر خانی ریاست انجمن خوشنویسان تهران مهاجرت به تهران در سال 1367 و عضویت در شورایعالی انجمن خوشنویسان  دریافت گواهینامه استادی از انجمن خوشنویسان  در سال 1378 برگزاری 10 دوره کلاس های فوق ممتاز خوشنویسی در فرهنگسرای هنر – انجمن خوشنویسان ایران و خانه هنرمندان ایران برگزاری چندین نمایشگاه انفرادی در داخل و خارج از کشور

برنده جایزه اول خوشنویسی کشوری در سال های 1364و 1365 اهدای 45 اثر خوشنویسی به پادشاهان و روسای کشورهای عضو کنفرانس سران اسلامی در هشتمین اجلاس سران -1376 برنده جایزه نخست در جشنواره جهانی امارات 1387 گوشه اي از كارنامه نفيس هنري اين استاد بزرگ خوشنويسي ايران زمين است .

و حالا اين شما و استاد علي شيرازي در كلاس هاي تعليم خط نستعليق ... 

 در این مجموعه آموزش خوشنویسی خط نستعليق با قلم نی , بصورت گام به گام و پله پله از ابتدا تا مراحل سطر و بيت نويسي جهت علاقه مندان فراگیری هنر خطاطی سنتی ایران قرار داده شده است.

 

 در ابتدا توضیحات لازم در مورد وسایل و ملزومات هنر خوشنویسی داده شده است که شامل موارد ذیل می باشد: قلم نی - مرکب - دوات - قلمتراش - قط زن - کاغذ و زیردستی . سپس آموزش اسلوب خوشنویسی و خطاطی به شما آموخته میشود.

 

هنرخوشنويسي و مشاقي هنري است كه با روح آدمي عجين شده است. تا روح پاك و صيقلي نباشد، دست را ياراي نوشتن نيكو نيست و خط زيبا و خوش از آن جاري و روان نگردد.

تا آدم خالص نباشد، زيبايي خطش خالص نخواهد شد. در بين هنرهاي معاصر و هنرهاي مدرن ، به جرأت مي توان هنر خوشنويسي را بي آلايش ترين دانست و بي تكلف ترين. ساده و در عين حال زيبا، هنر خوش نويسي هنري كه به خاطر ابزار ساده و ارزانش مخصوص طبقه خاصي نيست؛ مال اهل دل است خواه ثروتمند و خواه نادار. اگر خوشنويس بتواند به حالات روحاني و شناخت خدا دست يابد، هنرش بي نظير خواهد شد و هنر ماندگار شود.

در كنار تمرين و مداومت خوشنويسي، توجه به پاكي جان مي تواند در پيشرفت بسيار موثر باشد. با وضو تمرين كردن، صبحگاهان نوشتن، در آرامش نوشتن و با بسم الله شروع كردن مي توانند در اين زمينه ياري بخش باشند.قیمت برای شما : 7,000 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.