آموزش تصویری طراحی سر انسان با زغال یا سیاه قلم | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


آموزش تصویری طراحی سر انسان با زغال یا سیاه قلم

کد محصول: 296
1 DVD
قیمت برای شما : 10,000 تومان

 دی وی دی آموزش تصویری طراحی سر انسان با زغال یا سیاه قلم با دوبله فارسی
آموزش طراحی سر انسان با زغال به زبان فارسی DRAWING THE HEAD IN CHARCOAL
از مقدماتی تا پیشرفته
ژاومینگ وو طراحی است که با هر ابزار طراحی می تواند کار کند
در این مجموعه او از زغال چوب به روش های مختلفی استفاده می کند تا تکنیک های
بی نظیر طراحی سرمدل انسان را به شما بیاموزید.
اگر شما کتاب های طراحی او را خریداری کرده اید ، باید دیده باشید که او از زغال چوب به روش های مختلفی استفاده می کند تا کارهای جالب و بی نظیری رو طراحی نماید. این مجموعه جدید آموزشی شامل تکنیک هایی می باشد که او از آن ها استفاده می کند تا مدل سر یه دختر بچه را طراحی کند و موهایش را نیز ترسیم کند بخشی که ممکن است برای بیشتر افراد کار مشکلی تلقی شود.
روال کاری اش که از یک لایه شروع می شود و با زغال چوب طراحی را شروع می کند (در بیشتر فرم ها ) و در بخش بعدی با مدادهای زغالی غلیظ تر کارش را تکمیل می سازد و بعد از آن  از مدادهای فشرده زغالی استفاده می کند خیلی فهمیدنش آسان است .او از انگشت ها ، کف دست هایش ، دستمال کاغذی و مداد پاک کن برای نرم سازی،ترکیب و های لایت کردن نواحی روشن طرحش استفاده می گیرد.
چگونگی کارش و این که یک برگه ی سفید چنین طرح زیبا و غیر قابل باوری رو بیرون می آورد حالتی جادویی دارد. اگر شما به طراحی علاقه دارید باید این مجموعه را بارها ببینید تا متوجه شوید چگونه میتوان به راحتی با صرف اندکی دقت در کار طراحی یک مدل سر با کیفیت رو ترسیم کرد که گویی روی یک برگه ی تخت و صاف مجسمه سازی شده است.
اگر هنوز کتاب طراحی ژاومینگ وو رو خریداری ننموده اید این مجموعه ی آموزشی فرصتی استثنایی برای شما می باشد تا به محتوای فیلم او دسترسی داشته باشید . این فیلم به زبان فارسی ترجمه شده است و حاوی بیشترین اطلاعات درباره ی روش های مختلفی می باشد که او از آن ها استفاده می کند تا با ابزارهای کاری اش طراحی عالی رو ترتیب بدهد.
این برنامه ی دیگری است که ما آن را برای روند تقویت کارهای هنری توصیه میکنیم . همچنین اگر قصد دارید از تکنیک های عالی برای طراحی کردن استفاده کنید و قصد دارید طرحی بدون عیب و نقص را داشته باشید می توانید از این مجموعه کمک بگیرد.
مجموعه آموزشی طراحی با زغال، نرم افزاری است که برای آموزش هنر شگفت انگیز و کم ‌نظیر طراحی با زغال تهیه شده است. در این مجموعه «ژاومینگ وو» روش طراحی با زغال را مرحله به مرحله از ابتدا به شما آموزش می‌دهد. در این مجموعه‌ی جدید آموزشی با تکنیک‌هایی که ژاومینگ وو از آن‌ها استفاده می‌کند تا مدل سر یک دختربچه را طراحی کند و موهایش را ترسیم کند آشنا می‌شوید و می‌توانید از آن‌ها برای طراحی قدم به قدم استفاده کنید. ژاومینگ وو طراحی است که با هر ابزار طراحی می‌تواند کار کند و از زغال چوب به روش‌های مختلفی استفاده می‌کند تا کارهای جالب و بی‌نظیری را طراحی کند. روال کاری‌اش از یک لایه شروع می‌شود و با زغال چوب طراحی را شروع می‌کند. در بخش بعدی با مدادهای زغالی غلیظ‌تر کارش را تکمیل می‌کند و بعد از آن از مدادهای فشرده‌ی زغالی استفاده می‌کند. او از انگشت‌ها، کف دست‌ها، دستمال کاغذی و مداد پاک کن برای نرم سازی، ترکیب و های‌لایت کردن نواحی روشن طرحش استفاده می‌کند. چگونگی کارش و این که از یک برگه‌ی سفید چنین طرح زیبا و غیر قابل باوری را بیرون می‌آورد، حالتی جادویی دارد. اگر به طراحی علاقه دارید، این مجموعه‌ی آموزشی را بارها و بارها تماشا کنید تا متوجه شوید چطور می‌توان با صرف اندکی دقت در کار طراحی، یک مدل سر با کیفیت بالایی را ترسیم کرد، طوری که انگار روی یک برگه‌ی تخت و صاف مجسمه سازی شده است. این مجموعه‌ی آموزشی به زبان فارسی ترجمه شده و حاوی بیشترین اطلاعات درباره‌ی روش‌های مختلفی است که او از آن‌ها استفاده می‌کند تا با ابزارهای کاری‌اش یک طراحی کم‌نظیر را ترتیب دهد. این برنامه‌ای‌ست که برای روند تقویت کارهای هنری به علاقه‌مندان به هنر طراحی توصیه می‌شود. اگر قصد دارید از تکنیک‌های عالی برای طراحی کردن استفاده کنید و قصد دارید طرحی بدون عیب و نقص داشته باشید، می‌توانید مطمئن باشید این مجموعه آموزشی انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.قیمت برای شما : 10,000 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.